Skip Navigation Links
31.05 Challenge Salou 1/2 IM
Christian Thatje
Resultater fra stævnet kan ses herfra
 
 
31.05 Haderslev Triathlon -1/4 Ironman  - Elite
Karsten Schütt 
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
31.05 Haderslev Triathlon -1/2 Ironman
Allan Andersen - Allan Hauerberg - Jan Tygsen - Lars Thomsen 
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
31.05 Haderslev Triathlon -1/4 Ironman
Annika Saaby Nyby - Brian Hansen - Jens Laasholdt - Mogens Falk Nielsen - Nikolai Appel - Robert Jakobsen - Søren Andressen - Tommy Quist Andersen
Resultater fra stævnet kan ses herfra
 
30.05 Skørping Duathlon - DM for børn og Åben for ungdom
Alexander Salby - Kevin Salby (DM) - Kikki Nyby Strandby Andersen - Leah Nyby Strandby Andersen (DM) - Victor Borella Jessen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
24.05 DM Tri-serie Hasle
Viktor Borella Jensen 
Resultater fra stænet kan ses herfra 
 
23.05 KMD 4-18-4 Odense
Anika Nyby - Kira Nyby Strandby Andersen - Torben Strandby Andersen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
17.05 70.3 Barcelona 1/2 IM
Lars Thomsen - Bo Holm - John Callesen
Resultater fra stævnet kan ses herfra

16.05 Dania Bikes Tøze tour
Resultater fra stævnet kan ses herfra
Billeder fra stævnet kan ses herfra

10.05 Kropp Triathlon
Andreas Petz - John Hansen - Kira Nyby Strandby Andersen - Leah Nyby Strandby Andersen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 

10.05 Powerman Ultra
Viggo Clausen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 

10.05 Powerman Classic
Dan Wassermann - Gite Lyndrup - Nina Jansen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
09.05 Powerman Sprint
Emma Kjeldall Matthiesen
Resultater fra stævnet kan ses herfra  


03.05 Campus Triathlon Flensborg
Andreas Petz - Bo Holm - Marianne Schøler Nielsen - Silvia Sørensen
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
02.05 DM Triserie Ikast
Alexander Salby - Viktor Borella Jensen - Kevin Salby - Oliver Salby - Kasper Rhinstrøm Schmidt - Jens Laasholdt
Resultater fra stævnet kan ses herfra  
Billeder fra stævnet kan ses herfra

17.04 Rødekro Stjerneløb
Resultater fra stævnet kan ses herfra  
Billeder fra stævnet kan ses herfra

05.04 Jels Duathlon
Jens Laasholdt - Kim Hjuler - Vigo Clausen - Brian Hansen - Christian Jessen - Torben Strandby Andersen - Annika Nyby - Lene Hauerberg - Anette Hansen 
Resultater fra stævnet kan ses herfra 
 
14.03 Cross Duathlon Rødekro
Anders Bisgaard - Rhina Ravn - Vivian Rheder - Jonas Christensen - Allan Andersen - Lasse Beining - John Hansen - Henrik Christensen - Jens Laasholdt - Peder Bisgaard - Preben Laasholdt - Brian Christiansen - Mogens Falk Nielsen
Resultater fra stævnet kan ses herfra
Banner